נוסעים לחו"ל, תיירים, עובדים זרים

פוליסות ביטוח הנסיעות לחו"ל , מעניקות מענה והגנה למבוטחים במקרה של אירועים רפואים בחו"ל, או במקרה של אובדן/גניבת המטען של הנוסעים לחו"ל.


ביטוח לרכב

גוף ונפש בריאים הם הבסיס לתפקוד תקין בחיי היומיום שלנו, ביטוחי הרכב מעניקים הגנה למה שחשוב לנו בחיים. לכן, לא כדאי לוותר על רכישת ביטוח רכב ההולם את סגנון הנהיגה ואת מאפייני הנהגים העושים שימוש ברכב, בכדי שבמקרה פגיעה, חלילה, יהיו לנו האמצעים לטפל בנזק שיגרם.


ביטוח דירה

ביטוח דירה נחשב לביטוח חשוב מאוד, כיוון שהוא מבטח את הרכוש היקר ביותר שיש ברשותנו - הנכס עצמו ואת כל הרכוש שאנו מחזיקים בתוכו. כאשר הצלחנו לרכוש דירה לאחר מאמצים רבים, רצוי שנעשה כל שביכולתנו על מנת להבטיח את שלמות הנכס וההשקעה הכספית שלנו לעוד שנים ארוכות.


ביטוח עסק

כל עסק טומן בחובו סיכונים רבים המשתנים מעסק לעסק. פוליסת ביטוח העסק נבנית על פי בחירת המבוטח (בעל העסק) ובהתאמה אישית ומורכבת ממספר רב של כיסויים. בעת עריכת הפוליסה נדון על הנזקים והסיכונים אליהם חשוף בעל העסק ונבנה את חליפת הכיסויים המתאימה לו.


ביטוח תאונות אישיות

ביטוח למקרי מוות, נכות או אובדן כושר עבודה זמני כתוצאה מתאונה או מחלה, שנגרמו עקב עיסוק המבוטח במקצועו.


ביטוח בריאות ומחלות קשות

אנו מאחלים לך (ולעצמנו) בריאות ורפואה שלמה עד 120 שנה. אבל לצערנו, מחלות קשות עלולות להפתיע אותנו ללא כל אזהרה מוקדמת. לכן, חשוב שתדאג ותבטיח את עתידך ועתיד משפחתך, על כל צרה שלא תבוא.
בעלות של כמה עשרות שקלים בחודש תוכל לרכוש כיסוי הולם של כמה מאות אלפי שקלים, ובכך להבטיח את עתידה הכלכלי של משפחתך במקרה של מחלה קשה כלשהי.


ביטוח סיעודי

איש אינו רוצה לחוש שהוא מהווה מעמסה על אחרים, ובמיוחד על היקרים לו. על כן, בכדי להבטיח את האפשרות לקיים חיים מכובדים גם לאחר אובדן יכולת, וזאת מבלי להסתמך על קרובי משפחה וחברים, ניתן לרכוש ביטוח סיעודי. ביטוח זה יבטיח את מתן התמיכה, השיקום והשירותים המקיפים והטובים ביותר עבורכם על פי הצורך לאורך כל החיים, ובאופן הפשוט והקל ביותר.


ביטוח חיים

ביטוח חיים מאפשר לך לשמור על רמת החיים של משפחתך העלולה להיפגע קשות בעת מוות, בעת אובדן יכולת העבודה וההשתכרות או בעת נכות. על מנת לשמור על ההמשכיות הכלכלית החשובה לך כל כך יש להיערך לכך מבעוד מועד. ביטוח חיים מעניק לך את הסכומים הדרושים על מנת להבטיח את רווחת המשפחה ויציבותה הכלכלית לעתיד גם בזמנים קשים, ובכלל בכל רגע בחיים.


פיננסים, שוק ההון

הכסף הינו פקטור מאוד חשוב ומכריע בחיינו ולכן יש לנהל אותו נכון. הכסף שלנו יכול להניב לנו עוד כסף ללא כל עבודה מצדנו, היכנסו לשמוע איך.


ביטוח פנסיוני

בפני הציבור - שכירים ועצמאים - עומדים כיום שלושה אפיקי חיסכון ארוך-טווח לביטחון פנסיוני:
קופות גמל - בנקאיות וגם לא בנקאיות שצמחו בשנים האחרונות. ביטוחי מנהלים - באמצעות חברות ביטוח. קרנות פנסיה - באמצעות הקרנות הותיקות שמקורן בהסתדרות העובדים (כדוגמת "מבטחים", "מקפת" ואחרות) וקרנות פנסיה חדשות מאוזנות שהוקמו בעקבות החלטת הממשלה מ-29.3.95.


ביטוחים מיוחדים

ביטוח לאופניים, ביטוח צד ג' לאופנוע, כיוסיי למכשירי חשמל ועוד